Avasime uue kodulehe täielikult uue disainiga ja mis kõige olulisem on kasutajasõbralikkus. Artmedia.ee-ga kodulehe tegemine sai ette võetud mõttega uuendada haldusliidest, et muutmine lihtsamaks teha. Kodulehe tegemine worpdressiga oli meile kõige lihtsam lahendus, sest WordPress oli meile juba tuttav platvorm. Loodame, et uue kodulehe tegemine annab meile hea aluse olla otsimootorile optimeeritud. Kodulehe disaini eesmärgiks on luua lahendus, kus toodete ülevaade on palju lihtsamini kättesaadavam, erinevad kategooriad on kohe silmade ees mille abil saate kohe navigeerida konkreetsesse valdkonda. Avalehel on toodud välja hooajalised kampaaniad ja muud soodustooted, mille peale läheb silm särama. Kuna Me ei tegele ainult tehnika müügiga, kodulehe avalehe lõpus on väljatoodud erinevad teenused mida pakume lisaks aia- ja metsatehnikale. Veebilehe klientide ja külastajate tagasiside annab väga hea ülevaate ja kindlustunde sooritamaks oste just siit samast Avovil kodulehelt. Lehe lõpust leiate kontaktandmed ja kiire kontaktivormi, mille abil saab oma küsimused kiiremini edastada.
Vanal kodulehel oli edasiarenduse probleem, mistõttu ei saanud lisada väga palju funktsionaalsust oma kodulehele. Koduleht on nüüd kasutatav ka mobiili pealt

Toodete vaated on palju paremaks tehtud paigutuse poolest, see tähendab, et ühes vaates avaneb rohkem tooteid ja see meeldib kodulehe külastajale. Toodete pildid on ühesuurused, hoiab ruumi kokku ja stiilipuhtana. Kasutajamugavuse poolest on veebilehe rippmenüü kasutus palju sõbralikum, kiiresti saab liikuda erinevate alamkategooriate vahel. Kasutajamugavuselt toote detailvaates on uuel kodulehel vasakul rippmenüü, millest saad edasi navigeerida, vanal kodulehel pidid tagasi liikuma, et saaksid vahetada kategooriat või alamkategooriat. Kodulehe sisu tekstid annavad parema ülevaate.

Kodulehe tegemisel kasutasime Art Media teenuseid. Kodulehe tegemine oli kiire ja produktiivne.