Mootorsaag MS 291

1 laos

759.00 

Kuumakse al. 24.82  / 60 kuud
Tootekood: 11410113072 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Võimas, tugev universaalne kettsaag kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 50% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata. Lihtne hooldada ja käsitseda. Pika kasutuseaga õhufiltrisüsteem tsükloneeleraldusega, ühest tükist kruvidega õhufiltrikate.

Kiirkinnitusega paagikorgid, eeleraldusega õhufiltrisüsteem, 2-MIX mootor, kiirkinnitusega õhufilter (võimalik vahetada HD2 filtri vastu), kruvidega mootorikate

Jõuline universaalsaag, kes vajab profisae võimsust, kuid ei taha investeerida profisae pikaealisusse ning varustusse (reguleeritav õlipump, HD2 õhufilter)

Uus jõuline universaalsaag STIHLi tootevalikus ksutamiseks põllumajanduses, aianduses ja kommunaalhoolduses. 20% madalam kütusekulu ja kuni 50% vähem kahjulikke heitgaase tänu 2-MIX mootorile.

Kett 325 RMC
Töömaht (cm3) 55,5
Mootori seeria 2-MIX
Juhtplaadi pikkus (cm) 37
Võimsus (kW) 2,80
Kaal (kg) 5,6

Fliis õhufilter
Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav õhufilter. Sobib tolmustesse, soojadesse, kuivadesse ja ka niisketesse tingimustesse ja on puhastatav ning ka sooja veega pestav. Ideaalne puhastusvahend on STIHL valikus olev VARIOCLEAN aine – pritsida filtrile ja 1 minut lasta seista ning loputada ja kuivatada.STIHL 2-MIX®2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

Juhtplaatidest

STIHL toodab kõikidele STIHLi mootorsaagidele täielikku juhtplaadivalikut. Kui mõned erandid välja arvata, on
kõikidel STIHLi juhtplaatidel kasutusel ketiõli säästev Ematic-süsteem. Iga juhtplaat, mis on märgistatud E-tähega,
on Ematic-juhtplaat. STIHLi juhtplaadid on saadaval laias pikkusevahemikus ja soonepaksusega 1,1 mm (Rollomatic
Mini), 1,3 mm, 1,5 mm ja 1,6 mm.
Erinevate juhtplaatide kontuur on optimeeritud vastavaks järgmistele nõuetele:
– lõikevõimsus,
– sirgjooneline saagimine,
– käitumine tagasilöögil,