Survepesur RE 100 PLUS CONTROL

1 laos (saab järeltellida)

-16% Original price was: 309.00 €.Current price is: 259.00 €.

Kuumakse al. 10.64  / 36 kuud
Tootekood: RE020114546 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Innovatiivne pesupüstol, korraliku alumiiniumpumba ja roostevaba terasest kolbidega, optimaalse 7m pikkusega survevooliku koos trumliga ja hea pesuvõimekusega pesur kodusteks puhastustöödeks.

Survenäidik: LED näidikuga surve muutmisvõimalus püstolilt, signaali ulatuskaugus ~16m, töötab sagedusel 2,4 GHz saatevõimsusega 13mW
Pesupüstol:  90cm, keeratav. Vooliku kiirühendusega pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha.

Komplektis: Düüs 3-in-1 rotojetdüüs (ringdüüs), pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks ja pesuainedüüs.

Kõik STIHL pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta e. imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugeva seinalist imuvoolikut ja põhjaklappi filtriga.

STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga.

Lisavarustus: Veefilter pesurile, auto šampoon CC100, puhastusained CP200/ CU100/ CB90, püstoli pikendus pesurile, pesuainedüüs vahustav, harja- ja düüsikomplekt, turbohari pesurile, imemiskomplekt pesurile, torude puhastuskomplekt pesurile, liivapritsi komplekt pesurile, pinnapuhasti RA90 BAJONET kinnitus ja kõrgsurvevooliku pikendus.

TEHNILISED ANDMED

 
Võimsus (kw) 2,10
Max. veesurve (bar) 150
Max. veehulk (L) 450
Kaal (kg) 9,00
Pumbamaterjal Alumiinium
Veesurve (bar) 10-110
Min. veehulk (L) 350
Max. eeltäite imutugevus (m) trassisurveta / 0,5m
Survevoolik (m) 7
Survevooliku materjal Tekstiilkiudvõrk, plastikkattega
Voolikurull JAH
Survedüüsid Pesu/rotojet/aine
Pesuainepaak (L) / reguleeritav 2 / JAH, seadmel
Max. sisendvee temp. (˚C) 40
Mootori seeria STIHL DC harjadega
Tööpinge (V) 230
Mootori pöörete arv (p/min) 20000
Elektrikaabel (m) 5

ÜKSIKASJAD

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele – kõik tooted, mis kannavad nime STIHL on väga kõrge kvaliteedi, ning kasutusmugavusega ja võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul.

Survepesurid RE 80 – 130 Plus on mitmeteks pesutöödeks koduaias. Mugav disain, täiustatud kasutusomadused ja praktilised detailid sh alumiiniumist pumbapea, kiirühendustega voolikud ning püstolid muudavad töö nende pesuritega mugavaks ja kergeks. Raskemateks puhastustöödeks sobib survepesur RE 150 Plus. See mudel on tänu oma kasutusmugavusele, välisdisainile ja ergonoomiale pärjatud iF tootedisaini auhinnaga. Juhtlülitid on kergesti nähtavad, manomeeter surve jälgimiseks, puhastusaine paak on läbipaistev ja lihtsaks puhastamiseks ja täitmiseks kergesti eemaldatav, veesurvet ja -kogust saab reguleerida, mis muudab need pesurid ka keskkonnasõbralikuks.